Kurs wstępny fotograficzny

Bardzo profesjonalne przygotowanie, atmosfera super, wiele nowości.

Zbyszek Dobek 


Bardzo polecam

Prowadzący – komunikatywny, pomocny, wyrozumiały. Kurs – podstawy wiedzy przekazane w sposób czytelny, poparte ćwiczeniami. Wiedza – fantastycznie podana i zachęcająca do dalszej pracy indywidualnej. Bardzo polecam na początek.

Basia 


Kurs Fotografii dla Początkujących Darka Śliwińskiego

Polecam „Kurs Fotografii dla Początkujących” Darka Śliwińskiego. Teraz wiem jak wykorzystać w pełni możliwości mojego bezlusterkowca. Kurs dla każdego kto chce rozpocząć swoja przygodę z fotografią.

Piotr 


Polecam

Polecam. Świetne wprowadzenie do tematu fotografii.

Kajetan 


Kurs Fotografii dla Początkujących

Kurs prowadzony profesjonalnie, bez zbędnych rozmów nie związanych z tematem, ale cały czas fotografia. Prowadzący bardzo dobrze i z lekkością przekazuje swoją wiedzę, odpowiada na każde pytania i ma doświadczenie w obsłudze aparatów różnorodnych firm. Kurs warty polecenia i bez żadnego „ale” pieniądze bardzo dobrze wydane. Szczerze i z czystym sercem polecam BiznesFoto Dariusz Śliwiński

Marcin Kurkus 


Polecam

Kurs spełnił moje oczekiwania, miła atmosfera, wiedza przekazana w przystępny sposób.

Adriana 


Kurs podstawowy – warto

Kurs podstawowy u Darka Śliwińskiego to kompendium wszystkiego co powinna wiedzieć osoba rozpoczynająca swoją przygodę z fotografią, ale nie tylko. Każdy, kto posiada już jakiś zasób wiedzy zdobytej metodą prób i błędów, bazując na różnego rodzaju forach oraz publikacjach, również znajdzie coś dla Siebie, a już na pewno usystematyzuje i uporządkuje to, czego nauczył się sam. Tak było ze mną i bez żadnych wątpliwości w pełni polecam kurs wszystkim, którzy chcą zrozumieć działanie swojego sprzętu i jak to się przekłada na dobre fotografie.

Grzegorz 


Niki – opinia

Bardzo fajny kurs na początek, zachęca do zgłębiania wiedzy. Prowadzący bardzo kompetentny i przy tym z poczuciem humoru, co gwarantuje miłą atmosferę zajęć. Czas zajęć na maxa wykorzystany, żadnych niepotrzebnych opowieści, dygresji i marnowania czasu. Super.

Niki 


Spoko

Bardzo polecam kurs dla początkujących!!! Profesjonalnie przekazana wiedza w miłej atmosferze .

Bobo 


Polecam

Taki kurs powinien być w pakiecie do każdego nowo zakupionego aparatu a szczególnie lustrzanki, żeby wykorzystać jej możliwości. Wszystko super, bez najmniejszych zastrzeżeń. Duża porcja wiadomości, porad i ćwiczeń. 

Piotr


Polecam

Kurs rewelacyjny. Wszystko jasno wytłumaczone. Zajęcia w miłej atmosferze. Kurs dla każdego kto lubi pstrykać, a chciałby czegoś więcej się dowiedzieć. Bardzo polecam.

Ola G. 


Kurs dla początkujących

Polecam kurs dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o własnym sprzęcie oraz jego możliwościach 🙂 Następny etap: Kurs fotografii krajobrazowej. Dzięki i pozdrawiam.

Marcin J. 


Polecam!!!

Polecam wszystkim amatorom kursik dla początkujących. Swój aparat mam od 7 lat, ale nie wiedziałam do czego jest zdolny. Myślałam że sobie nie poradzę na kursie ale Darek ma duuuuużą cierpliwość za co bardzo dziękuję i zapewne spotkamy się na kolejnym kursie.

Jola 


Kurs dla początkujących

Przede wszystkim serdeczne podziękowanie za fajnie przeprowadzony kurs. Kopalnia wiedzy jaką posiada Darek, przekazana w przystępny i ciekawy sposób. Zajęcia prowadzone w przesympatycznej atmosferze. Dodam że byłam najstarsza w grupie /61 lat/, a nie czułam żadnej różnicy wieku. Taką atmosferę tworzy Darek – bez sztywniactwa, zadęcia, wszyscy po imieniu bez względu na wiek 🙂 Znikają wszelkie bariery, niepewność i lęk przed brakiem wiedzy… Po 4 dniach każdy pokocha swój aparat, bo po prostu go rozkmini i okiełznie. Drugi etap to plener z Darkiem na który już nie mogę się doczekać. Jeszcze raz mega dziękóweczka Darku 🙂

Gabi 


Bardzo dobry kurs!

Nawet nie wiedziałem, że mogę takie ładne zdjęcia zrobić, zawsze myślałem, że to photoshop. Ten kurs wytłumaczył jak robić ładne zdjęcia i jak ustawić aparat do tych zdjęć.

Tomek


Super kurs!

Super kurs! Bardzo konkretnie i na temat. Nie wiedziałam nawet, że mój aparat tyle potrafi! 😀

Paulina


Polecam

Polecam. Naprawdę profesjonalnie.

Dota


Kurs fotografii dla początkujących

Kurs – super! Zdecydowanie polecam! Prowadzący w sposób uporządkowany i interesujący przekazuje swą wiedzę. Teoria pokryta praktyką i wystarczającą ilością ćwiczeń by każdy wystarczająco dobrze poznał swój aparat i zaczął robić świadome zdjęcia. Atmosfera kursu od samego wejścia miła i przyjacielska. Osobiście skorzystam z kolejnych kursów / plenerów prowadzonych przez Darka Ś. Dodatkowo dodam, że byłam na podobnym kursie prowadzonym przez konkurencję i ten zdecydowanie bardziej mi się podobał i przyniósł dużo więcej korzyści dla mnie.

Ania 


Fantastyczny kurs!

Uczestniczyłam w kursie dla początkujących. Na kurs przyjechałam specjalnie z Austrii i było warto w 100%. Rewelacyjnie prowadzone zajęcia: ciekawie, spokojnie i bez stresu, z humorem i dużą dawką wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wiedza teoretyczna przekazywana w zrozumiały dla każdego sposób oraz poparta ciekawymi ćwiczeniami w plenerze. Było super! Gorąco polecam!

Kasia 


Świetny kurs!

Najlepsza ocena dla zajęć, jak i samego prowadzącego. Kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Darek to specjalista w fotografii, ale także bardzo dobry nauczyciel. Żadnego pytania nie uważał za głupie, wszystko cierpliwie i spokojnie tłumaczył. Dowiedziałam się wiele na temat aparatu a także wykonywania zdjęć. Teraz nic tylko praktykować poznane umiejętności 🙂 Polecam wszystkim, w każdym wieku! 🙂

Ania 


Polecam każdemu kto chce zaczerpnąć wiedzy o fotografowaniu 🙂

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs. Polecam każdemu kto chce się nauczyć robić zdjęcia i poznać swój aparat. Prowadzący cierpliwy, z poczuciem humoru, no i przede wszystkim z ogromną wiedzą. Słuchanie Darka, to czysta przyjemność :).

Magdalena R.


Bardzo polecam!

Kurs rzeczywiście absolutnie od podstaw, wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób, każdy nauczył się obsługi swojego aparatu, a cierpliwość Prowadzącego nie miała granic 🙂

Adela


Serdecznie polecam

Wreszcie wiem co mam za sprzęt i jak z niego korzystać. Darek bardzo fajnie tłumaczy co od czego i w jaki sposób zależy. 4 intensywne dni, jestem bardzo zadowolona.

Gosia 


Super!

Polecam z całego serca bez względu na temat kursu, bo na pewno każdy jest tak dobry jak ten w którym uczestniczyłem. Fachowość, rzetelność i wiedza połączona z dobrym humorem Prowadzącego nie do przecenienia. Wspaniała atmosfera! A najbardziej podoba mi się kontynuowanie znajomości i pomoc Prowadzącego po kursie.

Tomasz Rogacki 


Bardzo dobry kurs

Zdecydowanie polecam „Kurs Fotografii dla Początkujących” Darka Śliwińskiego. Po kursie poczujesz, ze wreszcie rozumiesz jak działa Twój aparat oraz jak uzależnione są od siebie różne parametry. Poczujesz że Ty tez możesz robić ładne oraz dobre technicznie zdjęcia! Zaczniesz rozmyślać gdzie by tu iść żeby poćwiczyć robienie zdjęć 🙂 Kurs daje bardzo dobre podstawy. Są to 4 intensywne dni nauki, ale wszystko jest tłumaczone w odpowiednim tempie, tak że każdy uczestnik ma czas na zrozumienie lub dopytanie o co chodzi. Najpierw poznasz teorie, a potem w fajny sposób poćwiczysz jej wykorzystanie w terenie, podczas licznych zadań przygotowanych przez Darka. Zdecydowanie polecam!

Kasia Ch. 


Super spędzony czas

Polecam na 100 %. Czas wspaniale spędzony, aparat ujarzmiony. Teraz wiem jak profesjonalnie fotografować. Dziękuję Darku 🙂

Grażyna 


Polecam!

Darek Śliwiński to fachowiec. Indywidualny Kurs Fotografii nie tylko poszerzył moją wiedzę, ale także pozwolił zastosować ją od razu w praktyce. Zdobyte w ten sposób doświadczenie od fachowca, jakim jest Darek Śliwiński, jest nieocenione. Spotkania przebiegły w miłej i luźnej atmosferze. Wiedza przekazywana jest przekazywana w przystępny sposób i bardzo ciekawie. Efekty kursu już są – po miesiącu wygrałem pierwszy raz (amatorski) konkurs fotograficzny!

Michał 


Kurs indywidualny fotografii dla mam

Brałam udział w indywidualnym kursie fotografii dla mam. Jestem bardzo zadowolona. Darek to profesjonalista, wie o czym mówi, potrafi rzetelnie przekazać wiedzę. Odpowiada na każde zadane pytanie. Wiele się nauczyłam i jestem przekonana, że nie był to ostatni kurs u Darka Śliwińskiego 😉 Szczerze polecam!!!

Kasia K. 


Szczerze polecam !!!

Brałam udział w czterodniowym kursie fotografii dla początkujących. Pan Darek przekazuje kursantom swoją wiedzę w sposób prosty i zrozumiały 🙂 W końcu wiem, do czego konkretnie służy dany przycisk na moim aparacie, no i jakie ma to zastosowanie w praktyce 🙂 Zarówno zajęcia w studio jak i w plenerze są bardzo ciekawe. Polecam i pozdrawiam 🙂

Alicja 


Kurs foto u Darka Śliwińskiego

Z całego serca polecam kursy fotograficzne u Darka Śliwińskiego 🙂 Mega pozytywny facet, wywiera na każdym bardzo pozytywne wrażenie: potrafi słuchać, tłumaczyć a przede wszystkim nauczyć korzystania z aparatu. Niby takie skomplikowane, a dzięki Darkowi takie proste 🙂 Jestem bardzo zadowolona i czuję niedosyt, muszę zgłosić się na kurs dla zaawansowanych 🙂 Pozdrawiam serdecznie Darku 🙂

Joanna S. 


Polecam kurs fotografii dla początkujących u Darka!

Niby tylko 4 dni, a tyle nabytej wiedzy. Mega fajnie poprowadzone zajęcia, w sympatycznej atmosferze i pod okiem świetnego fotografa. Darek to naprawdę profesjonalista i potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę. Cieszę się, że nareszcie umiem z głową używać swojego aparatu 🙂 Na pewno nie poprzestanę tylko na tym jednym kursie u Darka. Dziękuję!

Monika 


Polecam 😉

Kurs był fajną przygodą w gronie miłych ludzi, chcących tak jak ja „zaprzyjaźnić się z fotografią” 😉 Super przeprowadzone zajęcia, luźna atmosfera. Widać, że Darek kocha to co robi… 😉

Marta 😉


Kurs Fotografii Dariusza Śliwińskiego

Brałam udział w kursie dla osób początkujących, kurs poprowadzony bardzo przejrzyście i ciekawie, z atrakcyjnymi prezentacjami i ćwiczeniami omawianych zagadnień. Wszelkie omówione aspekty miałam możliwość zrealizowania w plenerze fotograficznym. Polecam bardzo gorąco wszystkim, szczególnie osobom nieśmiałym, o które prowadzący bardzo dba, można zapytać go o wszystko i otrzymać zawsze merytoryczną i życzliwą odpowiedź. Jeszcze raz polecam !!!

Ramona 


Naprawdę polecam kursy fotografii Darka Śliwińskiego

Po skończonym kursie mogę powiedzieć, że umiem w końcu robić zdjęcia 🙂 niby tylko 4 dni, a wystarczająca ilość czasu – dzięki takiemu nauczycielowi. Ogromna cierpliwość i zaangażowanie od strony Darka, pomaga każdemu indywidualnie jeśli jest taka potrzeba, ma ogromną wiedzę o aparatach niezależnie od modelu. Dodatkowo bardzo mile spędzony czas w gronie fantastycznych osób 🙂 Polecam!!!

Kasia 


Taaadam! Umiem obsługiwać aparat!

Był to mój pierwszy kurs w ogóle i byłam pełna obaw, czy dam radę. Jestem kompletnym laikiem i w dodatku bez smykałki do techniki. Tym większa było moja satysfakcja i euforia po każdym dniu zajęć – ogromną sztuką jest przekazać swoją wiedzę w tak przystępny sposób, w jaki to robi Darek – w tak fajnej, swobodnej i twórczej atmosferze. Świetnie spędzony czas, mnóstwo nabytych, nowych umiejętności. Polecam zdecydowanie i mam nadzieję „do zobaczenia” 🙂

Irmina 


Polecam super kurs fotografii dla każdego

Kurs był super, mimo, że nie Ja w nim uczestniczyłam to wiem z pierwszej ręki, że bardzo się podobał. Córka bardzo zadowolona, pełna przeżyć związanych z zainteresowaniem jakiego Pan Darek jej nie oszczędzał. Wytłumaczył tak że zrozumiała – a to u osoby w jej wieku ciężka sprawa. Mówiła, że bardzo interesująco i „łopatologicznie” tłumaczył, że nie było sensu zadawać dodatkowych pytań. Ja z mojej strony dziękuję i jeśli się uda to w przyszłym roku też córkę zapisuję – teraz już dla zaawansowanych 🙂 Wielkie dzięki i polecam każdemu.

Mama gimnazjalistki 


Polecam z pełnym przekonaniem!

Bardzo gorąco polecam kurs! Był on niesamowita przygoda w Doborowym Gronie! Na absolutna pochwałę zasługuje talent pedagogiczny Darka, który z niewyobrażalną wręcz cierpliwością wprowadzał nas w tajniki fotografii i obsługi naszych aparatów niezależnie od ich marki. Bardzo bogaty program teoretyczny (dużo łatwiej przyswoić wiedzę o obsłudze aparatu słuchając Darka, wszystko wydaje się duuużo łatwiejsze niż podczas studiowania instrukcji obsługi), po nim dzień zajęć praktycznych. Polecam kurs każdemu, kto potrzebuje ośmielenia na początku drogi z fotografią. Zapewne wrócę na kolejny poziom szkolenia!

Ania 


Bardzo polecam i na pewno kiedyś wrócę do Darka

Fajne spotkanie w gronie miłych ludzi których zebrał wspólny temat fotografia, oraz bardzo dobrego instruktora. Polecam wszystkim którzy chcą zgłębiać wiedzę fotografowania, zwłaszcza że Darek posiada ogromną wiedzę a do tego jest bardzo miłym człowiekiem.

Waldek 


100 % TAK

Profesjonalnie, ciekawie, wesoło… aparat ujarzmiony, umiejętności nabyte – SATYSFAKCJA ogromna i fajnie spędzony czas ! POLECAM !

Renata z Gdyni


Fotografia z Darkiem Śliwińskim 🙂

W 100% pełen profesjonalizm! Darek potrafi świetnie przekazać wiedzę w sposób dostępny dla każdego, jest osobą przyjazną, otwartą z poczuciem humoru! a co najważniejsze ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w fotografii. Ja korzystałam z kursu indywidualnego, co było bardzo dobrym wyborem, ponieważ Darek dopasował zajęcia konkretnie do mojej wiedzy… a raczej niewiedzy 😉 do tej pory fotografowałam na chybił-trafił, natomiast po kursie świadomie biorę aparat do ręki i pstrykam 🙂 Ja już szykuję się na następny kurs, aby jeszcze bardziej zagłębić tajniki fotografii 🙂 POLECAM!!!

Gosia G.


Kursy Fotografii Darka Śliwińskiego – SUPER!

Bardzo polecam. Duża wiedza Darka poparta doświadczeniem w różnych sytuacjach widoczna w każdym momencie kursu. Rewelacyjne podejście do kursantów, spokojnie, z humorem, zero stresu czy wstydu – pytasz o wszystko i się nie krępujesz. Odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie. Na pewno zapiszę się na kolejny kurs. Zapisujcie się WARTO!

Gosia K.


Karolina Z. – opinia

Z największą przyjemnością polecam kurs fotografii u Darka. Wszystko tłumaczone przystępnie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursantów. Plener z pomysłem, teoria bez nudy. Darek zabawny, przyjacielski. Będę szukać okazji żeby tam wrócić!

Karolina Z.


Najlepszy możliwy początek FOTO przygody 🙂

Pozornie krótki kurs, ale dowiedziałam się wszystkiego czego było mi trzeba do pokonania „pewnej dozy niepewności” wobec mojego sprzętu. Wyjątkowy talent Dariusza do przekazywania wiedzy w połączeniu z niezwykłą cierpliwością i równorzędnym traktowaniem wszystkich typów aparatów obecnych na kursie, jest gwarancja dobrze zainwestowanej kasy. Bardzo polecam!!!

AnJa


Fenomenalne zajęcia

Jeśli właśnie staliście się posiadaczami lustrzanki (lub co gorsze macie ją od dawna a używacie programów automatycznych) to proponuję biegusiem do Darka na kurs. Zachwyt murowany! 4 dni spotkań dały mi więcej niż wszystkie książki o fotografowaniu, jakie przeczytałam (z instrukcją obsługi aparatu włącznie). Anielska cierpliwość Darka i dobra zabawa w cenie 🙂

Kasia


Rewelacja – polecam. 

Kurs fotografii dla początkujących, prowadzony przez Darka Śliwińskiego wysoce profesjonalnie, a jednocześnie w cudownej, lekkiej atmosferze. Przystępnie przedstawione zagadnienia teoretyczne, uzupełniały ciekawe zadania plenerowe. Z pewnością wrócę do Darka na kolejne kursy.

Grażyna


Rewelka

Szczerze polecam. Warto.

Uśka


Rewelacja

Wszystko świetnie, lepiej niż się spodziewałam! Prowadzący – anielska cierpliwość, ciekawe pomysły i poczucie humoru. Wiedzę przekazywał stopniowo, bez pospiechu i w prosty sposób. Na pewno jeszcze skuszę się na jakiś kurs z oferty. Grupa trochę liczna (15 osób), ale za to było wesoło 🙂

Alicja


POLECAM!

Indywidualne warsztaty poprowadzone fantastycznie! Przemiła atmosfera, wiele ciekawostek
i oczywiście mnóstwo potrzebnej wiedzy fotograficznej.

Ala


FANTASTYCZNY KURS DLA ZIELONYCH

W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w kursie dla początkujących fotografów. Przede wszystkim ogromny plus za podejście do klienta. Wszystko prosto i z cierpliwością tłumaczone, krok po kroku prostym językiem. Fantastyczny kontakt prowadzącego z grupą. Darek ma świetne podejście i umie przekazać wiedzę. Zajęcia bardzo ciekawe! Mnóstwo ćwiczeń, zajęcia w plenerze. 4 dni wypełnione na maksa. Teraz wiem jak zrobić dobre zdjęcia małym przedmiotom, ludziom w ruchu, jak ustawiać przesłony i czas, uzyskać efekty specjalne, używać poszczególnych opcji w aparacie. Jestem bardzo zadowolona! Od teraz już nigdy więcej nie będę używać opcji AUTO w aparacie, bo wiem doskonale jak w inny, bardziej profesjonalny sposób wykorzystać możliwości mojego sprzętu.

Monika L


Polecam w 100 %

Zajęcia teoretyczne prowadzone w super atmosferze i interesująco. Sam prowadzący potrafi zainteresować słuchaczy swoim doświadczeniem w fotografii, a ma naprawdę duże. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i stara się uczyć słuchaczy wszystkiego, wychodzi jemu to z jak najbardziej pozytywnym rezultatem. Zajęcia praktyczne bardzo przemyslane, prowadzone z dużym pomysłem, naprawdę ciekawie. Pan Dariusz nie jest osobą, która patrzy na zegarek i prowadzi zajęcia zgodnie z planem, zajęcia się przedłużają ponieważ tłumaczy dane zagadnienie nawet po kilka razy jak jest taka potrzeba, aż do skutku. ZAJĘCIA SUPER, PAN DAREK SUPER, OGÓLNA OCENA SUPER !!! POLECAM !!!

Andrzej


Idealnie

Super kurs dla mnie. Nareszcie wiem co ustawiam robiąc zdjęcia. Świetna atmosfera na kursie. Wszystko wyjaśniane dokładnie, na przykładach, w sposób łatwy do zrozumienia. POLECAM 🙂

Weronika


POLECAM / zajęcia indywidualne

Darek – niewyobrażalne morze cierpliwości 🙂 Niewątpliwy talent do nauczania, otwartość – wg mnie cechy coraz rzadziej spotykane, a bardzo cenne. Dziś wiem że dla mnie 6h to za mało. Zrozumiałam że robiłam zdjęcia całkowicie nieświadomie. To że się udawały to czysty przypadek, więc teraz biorę aparat, idę w plener ćwiczę, próbuję, kombinuję – w końcu muszę sobie przygotować materiał na kolejny kurs, bo z pewnością jeszcze się spotkamy 😉 Pozdrawiam

Milka


Kurs foto dla początkujących

Pełen profesjonalizm, zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, super atmosfera POLECAM!!! Zapewne skorzystam w przyszłości.

Zyta Żaczek


Pati – opinia

Polecam każdemu kto jest w posiadaniu aparatu! Do tej pory korzystałam tylko w funkcji auto (wstyd)… teraz wiem, że to na prawdę mizerny 1% możliwości mojego sprzętu! Uwierzcie mi, że z instrukcją obsługi nie nauczycie się tyle co z Darkiem w te 4 aktywne dni kursu! A zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, każda z funkcji aparatu jest wyjaśniana krok po kroku w jasny sposób i na przykładach.

Pati


Kurs fotografii

Rewelacja! Bardzo polecam, super atmosfera, super prowadzący, super klimat. Dariusz jesteś najlepszy!!! Dzięki. Teraz pstrykanie zdjęć sprawia mi jeszcze większą frajdę niż wcześniej 🙂 No i oczywiście teraz już znam wszystkie możliwość swojego aparatu. Petardunia!

Sylwia


BiznesFoto

Wszystko na 6! Sposób przekazywania wiedzy, atmosfera, zakres materiału. Szczerze polecam!

Kursantka


Kurs fotografii

Poszłam na kurs aby poszerzyć wiedzę na temat swojego hobby. Po tych czterech dniach – nie dość, że odkryłam nowe możliwości swojego aparatu, to złapałam się na tym, że po kursie w bardziej świadomy sposób robię zdjęcia swoim najbliższym. Jednym słowem bardzo polecam, bo kurs to nie tylko fajny prowadzący – który w bardzo profesjonalny sposób dzieli się swoją wiedzą, ale również bardzo sympatyczni ludzie oraz miło spędzony czas. Uwaga na skutki uboczne kursu – w inny sposób przyglądasz się zdjęciom i chcesz jeszcze tam wrócić po kolejną dawkę wiedzy 🙂

Iza 


Kurs fotografii u Darka

Wszystko super! To czego chciałam się dowiedzieć, to się dowiedziałam. Darek jest kreatywnym fotografem i będę go wszystkim polecać. Mega fajna atmosfera. Przymierzam się już do następnego kursu 🙂

Alkaaa 


Kurs u Darka = bomba:)

Bez wahania polecam wam kurs u Darka! Wiele się nauczyłam, sprawdziłam w praktyce. Poświęcono mi tyle czasu ile chciałam:) Nie mam żadnych „ale” i na bank wrócę 🙂

Dorota J.


Asia – opinia

Świetne warsztaty, duża dawka wiedzy w przyjemnej atmosferze. Pełen profesjonalizm i dobra zabawa. Polecam.

Asia


Świetny kurs fotografii!

Uczestniczyłam w kursie dla początkujących. Wiedza przekazana bardzo przystępnie, wzbogacona ciekawymi ćwiczeniami praktycznymi. Po kursie już wiem, jak świadomie korzystać z możliwości mojego aparatu, nie ograniczając się do pstrykania na auto. Gorąco polecam tym, którzy chcą podnieść swoją wiedzę fotograficzną!

Ania


Bez chwili wahania polecam! 

Każdy kto chociaż trochę interesuje się aparatem a chce poszerzyć znajomość jego funkcji i tym samym pogłębić zalążek pasji to nie może dłużej zwlekać i zapisać się na kurs do Darka! Pełen profesjonalizm i zarazem cztery fantastycznie spędzone dni. Jeśli nie masz aparatu nic nie szkodzi zostanie pożyczony na zajęciach, a potem spokojnie kupisz (oczywiście z radami Darka) ten, który będzie najbardziej odpowiadał. Super prowadzone zajęcia, super atmosfera, super przygoda! Polecam wszystkim aby inwestowali w swoje hobby, a jeśli to fotografia to na pewno u Darka Śliwińskiego!

Magda Ł.


Warsztaty

Warsztaty na bardzo wysokim poziomie – pan Darek posiada bardzo dużą wiedzę którą umie przekazywać. Serdecznie polecam bo warto!!!! Pełen profesjonalizm.

Marta


POLECAM !!!!!

Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę z fotografią i zacząć używać innych ustawień aparatu niż auto 🙂 Fachowa wiedza przekazywana w bardzo zrozumiałym języku 🙂 Sporo treści przekazywanej podczas zajęć, ale wszystko do ogarnięcia 🙂 Luźna atmosfera. Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Zdecydowanie skorzystam w przyszłości!

Tomek


Z entuzjazmem polecam 

Prowadzący pan Darek jest profesjonalistą, który posiada dar przekazywania wiedzy, w pełni wykorzystuje czas, wytwarza serdeczną atmosferę co ośmiela uczestników do zadawania pytań. Na kursie miałam skromny aparat, a mimo to nie czułam żadnego dyskomfortu. Gorąco zachęcam do udziału w kursie prowadzonym przez pana Darka, można zyskać cenną wiedzą /kserówki/, wykonać wiele ćwiczeń praktycznych, zafascynować się fotografią!

Grażyna


Polecam foty u Darka 

Super spędzone 4-dni! Darek potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę 🙂

Ania


Polecam 

Bardzo przyjemny i przystępny kurs. W milej atmosferze można poznać niezbędne tajniki fotografii.

Bartek


Polecam!

Rewelacyjne szkolenie prowadzone w luźnej atmosferze. Teoria połączona z praktyką. Prowadzący potrafi przekazać wiedzę w sposób przystępny dla każdego 🙂

Kursantka


kurs foto

Byłam bardzo mile zaskoczona wysoce profesjonalną obsługą kursu oraz jego poziomem, pomimo że był to kurs podstawowy. Do tego wspaniała atmosfera i sposób przekazywania wiedzy bez jakiegokolwiek stresu dla uczestników. Pan Dariusz pokazał nam jak można wspaniale wyedukować i bez presji osiągnąć cel.

Teresa


Polecam kursy u Darka

Wszystko – poza pogodą (choć słońce wyszło, jeszcze było chłodno) było super 🙂

Kursantka


Polecam

Zachęcam do udziału w kursach fotograficznych w Studio BiznesFoto. Prowadzący zajęcia cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania banalne mniej i bardziej. Lustrzankę mam od jakiegoś czasu, ale korzystanie z niej ograniczało się zazwyczaj do nieświadomego przełączania i ustawiania funkcji… teraz robię to świadomie… ;] dzięki

Kejti


Kurs fotografii dla początkujących

Watro skorzystać! Prowadzący ma wielką wiedzę i potrafi ją doskonale przekazać. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Ala


Świetne zajęcia bez zadęcia

Fajnie prowadzone zajęcia. Teoria przeplata się z praktyką, a wszystko w przyjaznej, luźnej atmosferze.

Agnieszka


POLECAM!!!

Super zajęcia, w super atmosferze. Prowadzący nie tylko posiada ogromną wiedzę na temat fotografii i sprzętu fotograficznego, ale co najważniejsze, doskonale potrafi ją przekazać, wykazując przy tym ogromną cierpliwość. Chętnie odpowiada na wszystkie nurtujące uczestników kursu pytania. Polecam!!!

Renata


Kurs fotografii dla początkujących

To nie jest kurs, gdzie uczysz się teorii, z którą później nie wiesz co zrobić. To nie tylko techniki fotografowania, budowa aparatu. To przede wszystkim tajniki fotografii i rozbudzenie pasji do jej poznania.

Lucyna


ZABAWA I NAUKA W JEDNYM!

Podstawowe informacje o fotografowaniu w połączeniu z przemyślanymi zadaniami fotograficznymi – często w formie zabawy, otworzyły przede mną zupełnie nowe możliwości mojej lustrzanki i zachęciły do dalszych ćwiczeń z aparatem. Mile wspominam ten kurs i gorąco polecam go wszystkim, bardziej lub mniej śmiałym posiadaczom lustrzanek – naprawdę się na tym kursie odnajdziecie!!!

Kamila


Super kursik

Absolutnie świetne zajęcia! teraz pstrykam zdjęcia jak szalona i w końcu wiem do czego służą wszystkie przyciski w moim aparacie 🙂 polecam gorąco!!

Ania


Bardzo konstruktywne zajęcia

Nie można nic Panu Darkowi zarzucić, potrafi wytłumaczyć wszystko sensownie i jasno, odpowiada na pytania. Naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń, zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, wszystkie informacje przydatne i dobrze wytłumaczone, dostaliśmy karki z podsumowaniem i powtórkami. Wszystko czego potrzeba na start, polecam każdemu posiadaczowi lustrzanki używającemu tylko trybu auto – szkoda na to czasu i dobrego aparatu, skoro w parę dni można się nauczyć tak wiele i zyskać znacznie więcej kontroli nad zdjęciem.

Natalia D.


Polecam kurs dla początkujących

Jeśli szukasz kursu, który pomoże Ci ogarnąć o co chodzi z lustrzanką, to na prawdę warto. Szkolenie prowadzone w bardzo przystępny sposób i nawet mimo kilkuosobowej grupy, w której każdy ma inny aparat, wyjdziesz z zajęć wiedząc o swoim tyle by nie wracać do funkcji auto. Do tego super atmosfera zajęć, świetny prowadzący, znający się na tym o czym mówi… i jeszcze robisz to co lubisz 🙂 POLECAM!!! 🙂 WIELKIE DZIĘKI DAREK!!! 🙂

Ania N.


Polecam – Kursy Fotografii Darka Śliwińskiego dla początkujących

Wielki pozytyw! Zajęcia przygotowane w ciekawy, przystępny sposób. Odpowiednio dobrana ilość teorii i praktyki. Prowadzący świetny, grupa sympatyczna, a zdjęcia pierwszy raz w takim wydaniu! No cóż – teraz nawet nie wypada mi używać trybu auto :))) Bardzo polecam – super sprawa!!

Alicja


Polecam!

Pozytywna energia, mnogość pomysłów, ogromna wiedza! Jeżeli ktoś ma aparat i nie wie do czego służą miliony przycisków, pokręteł i opcji – bez zająknięcia polecam Darka! Już wiem, jak to się robi! Teoria, praktyka, porady… Było świetnie!

Damian


Polecam kurs Fotografii Darka Śliwińskiego

Ciekawie prowadzone zajęcia. Dały mi podstawową wiedzę z zakresu fotografii. dodatkowo zdobytą wiedzę mogliśmy wykorzystać w praktyce. Polecam i pozdrawiam.

Magda


Polecam z czystym sumieniem

Bardzo przyjemnie prowadzony kurs, prowadzący sympatyczny, pomocny i przede wszystkim dobrze przygotowany. Poza wiedzą ważny jest sposób przekazywania wiedzy – tutaj na świetnym poziomie. Polecam każdemu 🙂

P. 


Zdecydowanie POLECAM!

Wszystkim którzy zastanawiają się czy wziąć udział w kursie – POLECAM! Super kurs, profesjonalny prowadzący, wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób, fajna atmosfera. Po prostu świetna sprawa!

Diana 


Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie polecam. Kurs prowadzony fachowo, Darek umie przekazać wiedzę. Jego zaangażowanie i komunikatywność powoduje, że nic nie jest już mi obce w moim aparacie. Jeszcze raz polecam i czekam na kolejne kursy.

Niahaniania


Polecam

Świetne zajęcia, przystępnie prowadzone, bardzo ciekawe zajęcia praktyczne.

Stan


Polecam! 🙂

Polecam kurs wszystkim, którzy mają lustrzanki a nie koniecznie wiedzą jak z nich korzystać 🙂 Darek przekazuje swoją wiedzę w prosty sposób – dla wszystkich zrozumiały 🙂 każdą teorią ukazuje w praktyce na zdjęciach. Praktyka w plenerze to nie tylko świetna pamiątka ale także wspaniała zabawa dla wszystkich uczestników:) Polecam wszystkim, którzy chcą robić dobre zdjęcia nie będąc zawodowymi fotografami 🙂 Darku – dziękuję za przekazaną wiedzę 🙂

Karina


POLECAM WSZYSTKIM!!!

Super spędzony czas, ogromna ilość przyswojonej wiedzy w tak krótkim czasie. Nareszcie wiem jak obsługiwać swoją lustrzankę 🙂 Jestem pewna, że wrócę jak tylko pojawią się inne oferty. Dziękuję Darku. Czekam na oferty kolejnych szkoleń. pozdrawiam

Justyna


Polecam!

W końcu wiem w jaki sposób mogę wykorzystać funkcje mojego aparatu! Przystępne przedstawienie tematu i miła, sympatyczna atmosfera. Dodatkowy plus za indywidualne podejście do zróżnicowanych potrzeb i zainteresowań uczestników.

Aneta


Oczywiście, że polecam!

Otrzymałam od bliskich urodzinowy voucher na indywidualne warsztaty fotograficzne dla początkujących. Od października zeszłego roku jestem posiadaczką swojej pierwszej lustrzanki, a fotografuję hobbystycznie od 10 lat. Darek nauczył mnie podstawowych reguł w kwestii technicznej, mogłam zadawać najbardziej nurtujące mnie pytania, na które odpowiadał bardzo klarownie. Było dużo teorii, której zrozumienie udowadniałam w części praktycznej warsztatów. Prowadzący w sposób niezwykle zrozumiały przekazał mi tajniki fotograficzne, które z chęcią będę wykorzystywać na co dzień. Jeśli chcecie zrozumieć fotografię od podstaw albo podszkolić swój warsztat, warto skorzystać z usług Darka 😉

Kasia Banasiak Kabi


Kurs dla każdego

Witam. Właśnie zakończyłem kurs fotografii i jestem naprawdę zadowolony. W końcu mogę powiedzieć że wiem do czego służą te wszystkie przyciski w aparacie i jak je świadomie używać. Prowadzący super duża wiedza i umiejętności i oczywiście umiejętność przekazania wszystkich informacji w przystępny i zrozumiały sposób. Zachęcam wszystkich do skorzystania z kursu, nieważne czy jesteś początkujący, czy już coś potrafisz.

Piotr D.


Gosia – opinia

Niebezpiecznie wciągające szkolenie :)) Dobrze spędzony czas. Darku, dzięki za wszelkie wskazówki!

Gosia


Super kurs!!!

Zajęcia rewelacyjne, pan Darek bardzo konkretny i z pasją przekazuje swoją wiedzę, na każde pytanie, nawet powtórzone po raz setny odpowiada ze stoickim spokojem, każde pytanie, nawet najbardziej proste jest dla niego ważne. Dzięki Niemu wiem jak należy się obchodzić z aparatem i do czego służą poszczególne funkcje. Teraz to tylko ćwiczyć, bo na tym polega fotografowanie. Atmosfera kursu bardzo przyjazna, że chciałoby się tam chodzić zawsze.

Bożena


Piotr19671115 – opinia

Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, mimo , że jakiś czas fotografuję, ale wychodzę z założenia że zawsze warto korzystać z rad bardziej doświadczonych. Świetny wstęp do fotografii, można się na dobre zarazić tą pasją. Dobre proporcje pomiędzy technicznymi aspektami fotografii, kompozycją oraz praktyką.Szkoda tylko że tak krótko, no ale wszystko co fajne i dobre kończy się szybko.

Piotr


Treściwie, profesjonalnie, w dobrej atmosferze

Szkolenie bardzo treściwe, dobrze skrojony program – równowaga między teorią i praktyką. Polecam!

Agnieszka


Polecam!

Profesjonalnie, ale przystępnie, z zaangażowaniem, ale bezstresowo 🙂 Dzięki!

Eliza


Dorota – opinia

Profesjonalizm, przemiła atmosfera, umiejętność przekazania wiedzy i fantastyczne pomysły. Szczerze polecam!!!!!!

Dorota


Świetny kurs

Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera oraz świetne (oraz intensywne!) zajęcia w plenerze – polecam!

Aneta


Serdecznie polecam!

Do samego studia bardzo trudno trafić i nie raz się pogubiłam w tych wszystkich korytarzach ‘brzydki korytarz, ładny korytarz’ 🙂 ale warto było. Bardzo miła atmosfera kursu, przy dowcipach i przeważającym śmiechu naprawdę dużo mogliśmy się nauczyć. Oczywiście, co naturalne dla fotografa, najbardziej podobał mi się dzień trzeci, czyli praktyka. Tam mogliśmy wszystkie nasze dotychczasowe zdolności wystać i sprawdzić, gdy coś nam nie wychodziło, to mogliśmy zapytać i uzyskiwaliśmy wyczerpującą i konkretną odpowiedź.

Agata


Polecam!

Masa niezbędnych informacji – przedstawiona w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Do tego fantastyczna atmosfera i dużo dobrej zabawy 🙂 Profesjonalizm, pasja i duże doświadczenie. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam!

AW


:)!

Bardzo fajna atmosfera i świetne przekazywanie wiedzy przez prowadzącego! Wszystkim polecam! 🙂

I.


Profesjonalizm i pasja

Kurs fotografii dla początkujących – ciekawe zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone profesjonalnie i z pasją. Polecam!

Ksenia


Kopalnia wiedzy o fotografii – polecam !

Jeżeli chcesz świadomie „pstrykać zdjęcia” i wiedzieć jakich unikać pułapek, to z pewnością jest to miejsce, które trzeba odwiedzić – t.j. zapisać się na właściwy kurs u Darka. Bardzo przyjazne wykłady i atmosfera są atutem konstruktywnych spotkań/sesji. Uświadomienie o wielu aspektach fotografii pozwoli przy odrobinie wytrwałości i czasu a nie szczęścia 🙂 wykonywać interesujące zdjęcia.

Maciek


Kurs super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim kurs dla początkujących. Uważam podobnie tak jak moi przedmówcy, a mianowicie jeśli masz dziewczynę która lubi być fotografowana więc nie zastanawiaj sę i idz na kurs dla początkujących i poznaj swój aparat 🙂

Karol


Zdecydowanie polecam

Jestem bardzo zadowolony z nauki u Darka – polecam innym!

Gerard McLaren


Idealny…

… zarówno dla początkujących jak i dla osób które nigdy nie miały styczności z aparatem 🙂 Serdecznie polecam, kontakt z reszta grupy i Panem Darkiem znacznie umila naukę!

Me


Kurs dla początkujących

Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym. Świetny wstęp do fotografii, można się na dobre zarazić tą pasją.Świetny program dydaktyczny, bardzo wysokie umiejetności prowadzacego w przekazywaniu wiedzy. Dobre proporcje pomiędzy technicznymi aspektami fotografii, kompozycją oraz praktyką.

Asik


Dziki szał 🙂

Jestem po podstawowym kursie fotografii i bardzo polecam! Po tym kursie można zagłębić się w tajniki prawdziwej fotografii.

Laura


Pełne zadowolenie!

Z prawdziwą przyjemnością wystawiam bardzo dobrą ocenę kursu dla początkujących, który niedawno ukończyłem. Spotkania prowadzone są w miłej atmosferze i w kameralnym gronie, co zapewnia doskonały kontakt z prowadzącym. Na zajęciach można zadawać dodatkowe pytania i wyjaśniać wszelkie wątpliwości związane ze zrozumieniem omawianego tematu. Moja lustrzanka nie ma teraz przede mną tajemnic, co bardzo mnie cieszy. Żałuję, że kurs trwał tylko 4 dni, bo była to wspaniała przygoda z fotografią. Mam nadzieję na ciąg dalszy już na wyższych poziomach wtajemniczenia 🙂

Grzesiek


Rewelacja!

Jestem po podstawowym kursie fotografii i bardzo polecam! Pan Darek przekazał mi i reszcie uczestników kursu sporą wiedzę – wszystko czego potrzeba, aby zacząć ćwiczyć i z czasem porządnie zagłębić się w tajniki prawdziwej fotografii. Bardzo dziękuję i czekam na zaawansowaną „edycję” kursu 🙂

Aleksandra


Sylwek – opinia

Polecam, można wiele się nauczyć , ciekawe ćwiczenia i super atmosfera.

Sylwek


Gorąco polecam kurs dla początkujących

po pierwsze prowadzi go doświadczony profesjonalista a nie osoba przypadkowa, doskonale ułożony program szkolenia, dostępne terminy dostosowane do osób pracujących, przystępnie podana wiedza teoretyczna, otwartość na pytania, nawet te głupie:), okazja do poznania i porównania zalet i wad różnych marek sprzętu, zajęcia w kameralnych grupach, utrwalenie zdobytych informacji podczas ćwiczeń w plenerze, omówienie typowych błędów na obrazowych przykładach, jestem teraz bardziej świadomym użytkownikiem swojej lustrzanki, dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam:)

KS


p o l e c a m

Bardzo udana współpraca przy mojej pierwszej w życiu sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym jako modelka. Dużo ciekawych pomysłów, miła atmosfera, zero stresu – dzięki, dzięki, dzięki :))

Mira M.


„Polecam”

Pan Dariusz który prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne ma świetną wiedzę na temat fotografii i dzięki pasji do niej super przekazuje ją innym. Polecam

AGA.G


50+ – opinia

Jedyne co ja bym poprawił, to może większe zróżnicowanie oferty kursów, bardziej dostosowane do różnego stopnia umiejętności kursantów, bo ja osobiście ze swoim niewielkim zasobem wiedzy fotograficznej miałem momenty, że czułem się jak dziecko we mgle. No, ale z drugiej strony można się też umówić na konsultacje indywidualne. Poza tym właściwie wszystko ok.Gość w porządku.

50+


Tj – opinia

Bardzo ciekawe zajęcia. Intensywne kursy z dużą dawką wiedzy przeprowadzone w przyjaznych i profesjonalnych warunkach. Polecam wszystkim!

Tj


profeska:)))

jestem bardzo zadowolona ze zdjęć – świetna współpraca, przemiła atmosfera, doskonałe efekty!!!

Kalarepka


Super!! Polecam!

Jako zaczynająca swoją przygodę z fotografią polecam wszystkim kurs podstawowy! Pełen profesjonalizm, fantastyczna atmosfera:). Oryginalne ćwiczenia pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę. Prowadzący potrafi nawiązać świetny kontakt z uczestnikami, chętnie dzieli się zdobytym doświadczeniem i zaraża pasją:)! Naprawdę polecam!!!

Joanna


Gorąco polecam 🙂

Bardzo ciekawe i przyjemne zajęcia. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia tak fantastycznego człowieka i fotografa. Nauczyciel oddany „uczniom”. pozdrawiam i dziękuje. B

Basia


Dostałam wędkę – próbuję złowić rybę 🙂

Na listopadowym kursie Pan Dariusz wprowadził nas w interesujący świat fotografii. Podczas kilku spotkań, w kameralnym gronie oraz profesjonalnie wyposażonym studio fotograficznym, otrzymaliśmy sporą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej. Intensywnie ćwiczyliśmy swoje umiejętności. Pan Dariusz odpowiadał na nasze pytania, podpowiadał rozwiązania, rozwiewał wątpliwości… Zainteresowanym – polecam!!!

Aga


Moja sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa w studiu wyszła bardzo fajnie. Miła atmosfera, pełny profesjonalizm, piękne artystyczne zdjęcia.

A.P.


Super – polecam

Świetne zajęcia, świetny człowiek, mega duża dawka wiedzy i ćwiczeń w czasie kilkunastu godzin bardzo intensywnych spotkań… czekamy na wiosenny plener – D Z I Ę K I 🙂

Karla