Indywidualne Warsztaty Fotograficzne (2×3 godz.) – VOUCHER

Aby zakupić voucher na „INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE” wypełnij  formularz na dole strony – automatycznie dostaniesz maila z danymi do przelewu, a po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz mailowo link do vouchera. Możesz go wydrukować natychmiast samemu lub poprosić nas – to proste.

Naucz się fotografii – poznaj swój aparat i jego możliwości. Program i harmonogram zajęć ustalamy dokładnie do Twoich potrzeb i aktualnych umiejętności. Zajęcia indywidualne są bardzo intensywne i przynoszą szybkie rezultaty oraz wiele satysfakcji z osiąganych efektów. To idealne rozwiązanie dla osób, które kupiły nowy aparat i chcą rozpocząć swoją przygodę z fotografią oraz dla osób które już opanowały podstawy i chcą pogłębić swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie fotografii (fotografia dziecięca, portretowa, reportaż, zdjęcia ślubne, obróbka fotografii i wiele innych). 


FORMULARZ DO ZAKUPU VOUCHERA
Zajęcia odbywają się w Studiu BiznesFoto w centrum Gdyni oraz podczas ćwiczeń plenerowych. Ważność vouchera wynosi 12 miesięcy. Koszt: 900 złotych.  
Wysyłając poniższy formularz oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz nasz regulamin.
Jeżeli masz pytania – dzwoń śmiało lub napisz maila.